Jessica Barry: Szabadesés
könyv Szabadesés

General Press Kiadó, 2019

Amikor a vőlegénye magángépe lezuhan a Sziklás-hegységben, a hatóságok azt feltételezik, hogy a rajta utazó Allison Carpenter is odavesze...

15%
54.39 RON 46.24 RON
Jessica Barry: Szabadesés
e-Könyv Szabadesés

General Press Könyvkiadó, 2019

Amikor a vőlegénye magángépe lezuhan a Sziklás-hegységben, a hatóságok azt feltételezik, hogy a rajta utazó Allison Carpenter is odavesze...

35.75 RON
Jessica Barry: Szabadesés
antikvár Szabadesés

General Press Kiadó, 2019

Amikor a vőlegénye magángépe lezuhan a Sziklás-hegységben, a hatóságok azt feltételezik, hogy a rajta utazó Allison Carpenter is odavesze...

33.81 RON - 40.76 RON
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Barry, Jessica
Look for Me

Random House UK Ltd, 2020

After the plane crash, Allison must escape the dark secrets of her past and outwit the man stalking her every move. A full-throttle debut...

5%
53.27 RON 50.61 RON
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Barry, Jessica
Freefall

Random House UK Ltd, 2019

'Heartstoppingly thrilling' Clare Mackintosh'A daring tightrope walk of a novel. Exhilarating, emotional - a thriller charged with genuin...

5%
87.05 RON 82.70 RON
Barry, Jessica: Freefall
idegen
Barry, Jessica
Freefall

Harper Collins Publ. USA, 2020

A propulsive debut novel for readers of Gone Girl and Before the Fall about survival at all costs and the unbreakable bond between a moth...

Barry, Jessica: Freefall - Die Wahrheit ist dein Tod
idegen
Barry, Jessica
Freefall - Die Wahrheit ist dein Tod

dtv Verlagsgesellschaft mbH & Co. KG, 2020

Wenn dein Leben eine Lüge ist, kann die Wahrheit dich töten Ein Flugzeug stürzt über einem unwegsamen Gebiet in den Rocky Mountains ab. A...

5%
89.48 RON 85.01 RON
Barry, Jessica: Freefall
idegen
Barry, Jessica
Freefall

HARPERCOLLINS, 2020

5%
94.56 RON 89.84 RON