Jessica Barry: Szabadesés
könyv Szabadesés

General Press Kiadó, 2019

Amikor a vőlegénye magángépe lezuhan a Sziklás-hegységben, a hatóságok azt feltételezik, hogy a rajta utazó Allison Carpenter is odavesze...

15%
57.20 RON 48.62 RON
Jessica Barry: Szabadesés
e-Könyv Szabadesés

General Press Könyvkiadó, 2019

Amikor a vőlegénye magángépe lezuhan a Sziklás-hegységben, a hatóságok azt feltételezik, hogy a rajta utazó Allison Carpenter is odavesze...

37.60 RON
Barry, Jessica: Freefall - Die Wahrheit ist dein Tod
idegen
Barry, Jessica
Freefall - Die Wahrheit ist dein Tod

dtv Verlagsgesellschaft, 2019

Wenn dein Leben eine Lüge ist, kann die Wahrheit dich töten Ein Flugzeug stürzt über einem unwegsamen Gebiet in den Rocky Mountains ab. A...

Barry, Jessica: Freefall
idegen
Barry, Jessica
Freefall

Harper Collins Publ. USA, 2019

A propulsive debut novel for readers of Gone Girl and Before the Fall about survival at all costs and the unbreakable bond between a moth...

5%
102.24 RON 97.13 RON
Jessica Barry: Szabadesés
antikvár Szabadesés

General Press Kiadó, 2019

Amikor a vőlegénye magángépe lezuhan a Sziklás-hegységben, a hatóságok azt feltételezik, hogy a rajta utazó Allison Carpenter is odavesze...

37.28 RON - 41.58 RON
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Barry, Jessica
Freefall

Random House UK Ltd, 2019

'Heartstoppingly thrilling' Clare Mackintosh'A daring tightrope walk of a novel. Exhilarating, emotional - a thriller charged with genuin...

5%
91.26 RON 86.70 RON