könyv A hennaművész

Central Könyvek, 2020

A tizenhét éves Lakshmi mindent hátrahagy, hogy elmeneküljön poros falujából és bántalmazó házasságából. Néhány kitérő után az 1950-es év...

15%
53.57 RON 45.54 RON
Alka Joshi: A hennaművész
e-Könyv A hennaművész

Central Könyvek, 2020

A tizenhét éves Lakshmi mindent hátrahagy, hogy elmeneküljön poros falujából és bántalmazó házasságából. Néhány kitérő után az 1950-es év...

25.09 RON
Joshi, Alka: The Henna Artist
idegen
Joshi, Alka
The Henna Artist

Harper Collins Publ. USA, 2020

For fans of Balli Kuar Jaswal's Erotic Stories for Punjabi Women and Thrity Umrigar's The Space Between Us, Alka Josh's The Henna Artist ...

5%
98.33 RON 93.42 RON
Joshi, Alka: The Henna Artist
idegen
Joshi, Alka
The Henna Artist

Mira Books, 2020

5%
129.37 RON 122.91 RON